Video
Backstage new collection
Obuwie
tworzone tradycyjnie
Wyjątkowa jakość

Wykorzystujemy najlepsze jakościowo skóry: miękką, bydlęcąskórę sauvage, ręcznie barwionąskóręcrust, zwartą, elastyczną i trwałąskórę cielęcą oraz delikatną, a zarazem szlachetnąskórę kozią.

Nowoczesne wzornictwo

Nasze projekty wpisująsię w najnowsze trendy modowe, stając się jednocześnie niewielkimi dziełami sztuki, wykonanymi hand made z dbałością o każdy detal w duchu tradycji rzemieślniczej.

BIZUU x BADURA

Niezwykłe spotkanie dwóch marek, którego efektem jest limitowana kolekcja, łącząca nowatorskie projekty duetu BIZUU - Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak - z kunsztem i rzemiosłem marki Badura.

Wśród klasyków, czyli wysokich szpilek, botków czy wysokich kozaków, znalazły się także czółenka na trapezowym obcasie oraz wyjątkowe sneakersy, które stały się znakiem rozpoznawczym kolekcji. Całości dopełniają sprowadzane z Włoch, wyselekcjonowane materiał, takie jak tweed, skóra i szlachetny aksamit w odcieniach miodu oraz pudrowego różu.

Kolaboracja BIZUU x BADURA to moda prosto z wybiegu, dedykowana kobietom poszukającym awangardowego, wielkomiejskiego stylu.