главная страница- Мужчина - Аксессуары - Кошельки

5 produktów

Sortuj wg.:


Filtruj

Kolor
ROZWIŃ
Cena
ROZWIŃ
Wierzch
ROZWIŃ

Sortuj wg.:

139.99 zł
70.00 zł
  • -50%
139.99 zł
70.00 zł
  • -50%
139.99 zł
70.00 zł
  • -50%
209.99 zł
105.00 zł
  • -50%
249.99 zł
125.00 zł
  • -50%

Męskie skórzane portfele to ten rodzaj akcesoriów, które można bez obaw wręczyć jako elegancki upominek na urodziny czy Święta Bożego Narodzenia. Solidnie wykonane portfele ze skóry stanowią bowiem niezbędne dla wielu mężczyzn przedmioty pozwalające im zachować porządek wśród kart płatniczych czy wizytówek, a także wygodnie nosić ze sobą gotówkę. Jaki portfel warto wybrać w prezencie dla bliskiego mężczyzny?

 

Elegancki portfel męski - niezbędny dodatek dla każdego dżentelmena

Portfele ze skóry należą do najchętniej przyjmowanych przez panów akcesoriów, które świadczą o ich klasie i pozwalają na zachowanie porządku. Skórzany portfel towarzyszy bowiem mężczyznom niemal w każdej sytuacji: w pracy, spotkaniach ze znajomymi w ulubionym klubie czy w podróży. Do najczęściej wybieranych odcieni skórzanych portfeli należy czarny, ale mężczyźni coraz chętniej stawiają także na bardziej oryginalne kolory, jak bordowy, brązowy czy szary. Warto przed zakupem portfela w prezencie delikatnie wybadać, czy obdarowany mężczyzna bardziej ceni klasyczne odcienie, czy lubi bawić się zaskakującymi barwami dodatków do swoich stylizacji.

 

Jaki portfel wybrać dla bliskiego mężczyzny?

W ofercie sklepu Badura znajdują się eleganckie portfele skórzane, które z pewnością zostaną przyjęte z radością przez obdarowanego nimi mężczyznę. Markowe modele zdobione są dyskretnym sygnetem stanowiącym logotyp marki, a ich wykonanie ze skóry licowej powoduje, że odznaczają się wyjątkowo eleganckim wyglądem i trwałością na uszkodzenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przez długie lata mężczyzna sięgając po portfel wręczony mu jako upominek, będzie pamiętał o jego ofiarodawcy.

 

W wersji najbardziej ekonomicznej, portfele skórzane mieszczą podstawowe rzeczy, jak drobne pieniądze, banknoty i karty płatnicze. Jeśli jednak szukamy bardziej efektownego upominku, możemy postawić na portfele z klasy premium czy biznesowej, o większych rozmiarach, których oryginalny wygląd i wysoka jakość wykonania z dbałością o wszystkie detale od razu zwrócą uwagę otoczenia. Dopasowując odcień skóry, z jakiej wykonany został wybierany przez nas portfel, zastanówmy się przede wszystkim nad ulubionymi kolorami noszonymi przez mężczyznę, dla którego szykujemy taki prezent oraz barwy dodatków, które pojawiają się w jego stylizacjach. Mamy wtedy pewność, że kolor portfela dobierzemy zgodnie z jego upodobaniami, a prezent spotka się z jego uznaniem i będzie używany w wielu sytuacjach. Zapraszamy do przejrzenia oferty dostępnej w sklepie Badura!

×